Китайська компанія вперше випробувала технологію 5G

Китайська компанія вперше випробувала технологію 5G

Китайська компанія OPPO заявила, що з’єднання та передача данних через мережу 5G пройшла успішно на модифікованій версії комерційного смартфону OPPO R15.

Про це пише Новое Время з посиланням на GizmoChina.

Повідомляється, що смартфон був оснащений базовим блоком Qualcomm X50 5G, спеціально для перевірки можливості підключення 5G. Успішне з’єднання 5G засноване на стандарті 3GPP Release 15 NSA, що використовує смугу пропускання 10 МГц смуги 4G LTE Band 5 і 20 МГц смуги 5G NR n78.

Президент дослідного інституту OPPO Лю Чанг заявив, що успіх цього тестування дозволяє прискорити розробку першого 5G-смартфона компанії, який має вийти в 2019 році.

На прес-конференції, присвяченій OPPO R17, директор по маркетингу Шен Йірен заявив, що OPPO цілком може стати першою компанією, яка випустить 5G-смартфон. Він також заявив, що компанія наразі зосереджена на застосуванні технології ToF (Time-of-Flight), про те, як 3D-інформація представлена ​​через 5G.

Очікується, що 5G-з’єднання буде кращим за 4G у всіх аспектах, таких як швидкість, стабільність, надійність. Отже, очікується, що пристрої з 5G будуть пропонувати новий досвід для користувачів, наприклад: 3D-зв’язок, відтворення 4K + відео, онлайн-AR/VR, хмарні ігри тощо.

Зазначається, що смартфони з надшвидкою передачею мобільних даних 5G з’являться вже в 2019-му завдяки новому процесору Qualcomm.

Syla.news

Коментувати

285 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up