Флешмоби замість лінійки. Як цьогоріч виглядатиме День знань у Львові

Флешмоби замість лінійки. Як цьогоріч виглядатиме День знань у Львові

Більшість львівських шкіл вирішили перенести початок навчання на понеділок, 3 вересня. Таке рішення прийняли через те, що День знань припадає на суботу. Натомість для першокласників пропонують проводити пізнавальні заходи замість святкової лінійки.

Про це на брифінгу розповіла очільниця міського управління освіти Зоряна Довганик.

Цього року День знань у Львові змінює формат. Міські освітяни не рекомендують проводити традиційні святкові лінійки. За їх переконаннями, для дітей цей день має бути святом з веселощами,  майстер-класами, флешмобами та іграми. На їх думку, новоспечених учнів варто психологічно налаштувати на позитив під час навчання.

«Такий формат проведення святкування дасть змогу забути про довготривалі перебування на лінійках. Інколи під пекучим сонцем. Про довгі промови адміністрації та запрошених. У тому випадку повністю втрачається сенс слова свята. Такі форми проведення зустрічі першокласників дадуть можливість згуртуватися учнівській та батьківській громадам. Також сформувати гарні колективи у наших школах», – вважає керівник відділу освіти Львова Зоряна Довганик.

Також цього року у перший день навчання на учнів чекають уроки толерантності. Їх головною метою є  допомогти дітям налагоджувати стосунки з людьми та усвідомити, що кожна людина є унікальною.

“Цього року ми прийняли рішення, що початок навчального року буде відбуватися по-іншому. В усіх школах нашого міста розпочнуться уроки толерантності третього вересня. Для того, щоби в дітей розкривати здатність бачити відмінність  іншої людини від себе. Для того, щоб навчити їх будувати стосунки на доброзичливій та толерантній основі”, – пояснила Зоряна Довганик.

Однак не всі освітяни підтримують таку позицію. На їхню думку, подібні зміни варто впроваджувати поступово, шукаючи альтернативні рішення.

“Ми не проти підготовлених завчасно змін, однак варто врахувати всі фактори. Зрозуміло, що від лінійок, на яких довго говорить завуч та адміністрація школи потрібно відходити, однак не повністю. Адже є чимало учнів, які хочуть аби їм вручили грамоти, які вони здобули протягом року, спортсмени, чи навіть прості учні, що добре навчались. Зрозуміло, що першачкам тяжко так довго стояти, але це привід шукати альтернативу, а не повністю відмовлятись від урочистостей”, – пояснив директор СЗШ №50 Юрій Бєлов.

Нагадаємо, раніше Міністр освіти та науки України Лілія Гриневич заявила, що міністерство розробляє проект нового правопису української мови.

Наталія Козак, Syla.news

 

Коментувати

359 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up