Вперед до нових можливостей: навчальний центр Progressio проводить набір на мовні курси

Вперед до нових можливостей: навчальний центр Progressio проводить набір на мовні курси

Навчальний центр Progressio  запрошує на навчання усіх, хто прагне розвиватись, дізнаватись нове та відкривати для себе незвичне у звичних речах.  Упродовж року діяльності центру вже десятки студентів встигли пройти навчання  у різних напрямах.

Навчальний центр Progressio дає змогу отримати корисні практичні знання з бізнесу, психології та філософії.  Навчання проводять успішні підприємці, професійні оратори, психологи та інші експерти.

«У нас проходить чимало цікавих заходів для саморозвитку.  Наприклад, нещодавно ми провели авторську гру  Cash Flow Progressio. Це безпечний полігон, на якому можна ризикувати, тестувати стратегії, дізнаватися багато нового про себе та людей.  Проте найголовніша ціль  гри – зрозуміти, як керувати своїми фінансами.  Завдяки грі Cash Flow Progressio можна навчитись правильно інвестувати фінанси, перекривати витрати пасивними  доходами», – розповідає керівник центру Тома Тетяна.

Знання іноземних мов у сучасному світі здатне відкривати для людини нові горизонти. Досвідчені педагоги Progressio запрошують охочих долати мовні бар’єри. Так, учні мовних курсів мають змогу вивчати англійську, польську, німецьку та французьку

Також поліпшити свій розмовний рівень можна з English Speaking  Club, які проводяться щосереди о 19:00. Реєстрація за посиланням. 

Христина Генсьорська, Syla.news

713 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up