Українські військовослужбовці та діти Донбасу проходитимуть реабілітацію за кордоном, – Порошенко

Президент Петро Порошенко доручив дипломатам активізувати організацію реабілітації поранених українських військових та дітей Донбасу за кордоном. За його словами, 178 військовослужбовців вже пройшли реабілітацію у Латвії,  213 – у Литві, 111 – в Естонії, більше 100 – в Ізраїлі, більше 100 – в Об’єднаних Арабських Еміратах, у Болгарії – 24.

Про це повідомляє прес-служба офіційного інтернет-представництва Президента.

“Важлива позиція, і тут я хотів би відмітити роботу окремих посольств – це забезпечення реабілітації поранених воїнів”, – сказав Президент Петро Порошенко на зустрічі з керівниками дипломатичних представництв України за кордоном та українськими військовими 92 бригади під час робочої поїздки на Донеччину.

За  його словами, 178 військовослужбовців вже пройшли реабілітацію у Латвії,  213 – у Литві, 111 – в Естонії, більше 100 – в Ізраїлі, більше 100 – в Об’єднаних Арабських Еміратах, у Болгарії – 24. Також українські військові проходили реабілітацію у Португалії, США.

“Список не вичерпний, але необхідно дуже активно продовжувати цю роботу, бо прямо зараз 21 важко поранений український військовослужбовець чекає на рішення по реабілітації”, – сказав Петро Порошенко.

Президент наголосив, що так само йдеться і про забезпечення можливості реабілітації та оздоровлення дітей з Донбасу, які також “повинні мати можливість перепочити від жахів війни”.

“Знаю, що робота на цьому напрямку ведеться. Греція, Австрія, Німеччина, Болгарія, Туреччина, Хорватія, Ізраїль, Туніс, Єгипет та багато інших країн, завдяки Вашим зусиллям, прийняли наших дітей на оздоровлення”, – зазначив Президент та попросив продовжувати цю дуже важливу гуманітарну діяльність. 

Syla.news

331 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up