У нас спільне розуміння загроз та викликів безпеці, - Державний міністр з питань оборони Великої Британії

У нас спільне розуміння загроз та викликів безпеці, – Державний міністр з питань оборони Великої Британії

Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з заступником Голови Палати лордів, Державним міністром з питань оборони Великої Британії графом Хоу (Фредерік Річард Пенн Керзон). 

Повідомляє прес-служба Кабміну.

Віце-прем’єр-міністр подякувала за те, що політичний та військовий діалог двох країн залишається надійним, за допомогу Україні в оборонному плануванні, розвитку бойових можливостей Збройних Сил, підготовку українських військовослужбовців, а також участь британських десантників у параді на честь 27-ї річниці незалежності України.

Окремо вона подякувала уряду Великобританії за рішення про продовження до 2020 року операції “ОРБІТАЛ”, розпочатої у 2015 році, та розширення підготовки українських військових до оперативного рівня.

«Викладачі Великої Британії роблять чудову роботу, і ми особливо цінуємо, що операція проводиться в різних місцях України», – зазначила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Наразі 100 інструкторів ЗС Британії в рамках операції проводять навчання українських військових за напрямами підготовки штабних офіцерів, польової медицини, артилерійських, саперних та інформаційних операцій, безпеки польотів, військової розвідки, логістики, тактики ведення бою в міських умовах, виживання тощо. Вже проведено понад 120 курсів, на яких підготовлено понад 7000 військовослужбовців ЗСУ, з яких понад 700 – інструктори.

З 2014 року для забезпечення першочергових потреб Збройних Сил України британська сторона надала матеріально-технічну допомогу ЗСУ на загальну суму понад 5 млн дол. США. Також з 2014 року 35 українських офіцерів завершили річні програми, і українська сторона сподівається, що це число буде зростати.

Віце-прем’єр-міністр висловила зацікавленість у створенні  в майбутньому можливостей для  спільного виробництва зброї та військової техніки на території України  за участі британських компаній.

«Ми вважаємо, що українсько-британське  військово-технічне співробітництво, особливо в галузі виробництва  високотехнологічної зброї, може мати значний потенціал», – сказала  Іванна Климпуш-Цинцадзе, зазначивши, що для цього Україні потрібно  продовжити активні реформи у сфері оборонної промисловості. 

Співробітництво України з НАТО залишається наріжним каменем національної безпеки України. Державний міністр граф Хоу висловив впевненість, що результати останнього Саміту НАТО у контексті євроатлантичних прагнень України є надзвичайно позитивними для України та союзників.

Сторони також обговорили дієвість санкцій проти Росії та хід імплементації Мінських домовленостей. Крім того, було обговорено проблематику з реагування та прогнозування гібридних загроз, інформаційного впливу та кібератак.

«У нас спільне розуміння щодо загроз та викликів безпеці, і Британія вдячна Україні за можливість отримати досвід ефективної боротьби у цьому», – зазначив Державний міністр Великої Британії.

Коментувати

274 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up