"Такими результатами не може похвалитися жодна країна", - Порошенко про успішне випробування 32 МВт двигуна на Миколаївщині

“Такими результатами не може похвалитися жодна країна”, – Порошенко про успішне випробування 32 МВт двигуна на Миколаївщині

Президент України взяв участь в успішних випробуваннях 32 МВт енергетичного двигуна на Миколаївщині на заводі “Зоря-Машпроект”. Перші контракти, які вже надійшли на “Зорю” становлять більше 360 млн гривень. Порошенко зазначив, що жодна країна світу сьогодні не може похвалитися такими результатами.  

Про це йшлося у прямій трансляції з випробувань на сторінці Президента у Facebook.

“Це яскравий приклад того, як Росія намагалася нас поставити на коліна, бо 90 % продукції “Зоря-Машпроект” йшло на Росію. І в один день вони зірвали заключені контракти. Вони це зробили для того, щоб колектив “Зоря-Машпроект” опинився на вулиці, щоб підірвати єдність нашої держави зсередини. І сьогодні на “Зоря-Машпроект” ми запустили абсолютно унікальну, нову, можливо, навіть найкращу в світі по співвідношенню “ціна-якість” 35-МВт-ну турбіну, яку не робить ні General Electric в такій якості, ні Siemens, а ніхто інший більше виробляти не може. Це – перлина України”, – сказав Петро Порошенко. 

Понад 360 млн гривень – перші контракти, які вже надійшли на “Зорю”.

Президент додав, що це – лише початок. Адже, за його розрахунками, за 2-3 роки обсяг замовлень сягне більше 2,5 млрд гривень.

Він наголосив, що над створенням двигуна працювали роками, і тому дуже важливо, що сьогодні вже є результат, яким не може похвалитися більшість країн світу і який яскраво демонструє потенціал України.

Протягом останніх трьох років  “Зоря – Машпроект” активно працює над створенням нових базових турбінних двигунів потужністю 32 МВт та 5 МВт.

Турбінні двигуни потужністю 32 МВт розробляються в чотирьох модифікаціях. Зокрема, для використання в енергетичній промисловості, як механічний привід електрогенератора, в газотранспортних мережах, як механічний привід компресорів природного газу та двох модифікаціях – для використання в складі корабельних енергетичних установок.

Ірина Пилипишина, Syla.news

Коментувати

347 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up