Президент України підписав закон, яким підвищує соціальний статус військовослужбовців

Президент України підписав закон, яким підвищує соціальний статус військовослужбовців

Петро Порошенко підписав закон, який підвищить соціальний статус військовослужбовців. Реалізація закону дозволить учасникам операції об’єднаних сил отримати право на користування державними гарантіями, передбаченими для учасників АТО, ветеранів та учасників бойових дій.

Про це повідомляє прес-служба офіційного інтернет-представництва президента Петра Порошенка.

“Забезпечуються і гарантуються права українського війська у зв’язку із проведенням операції Об’єднаних сил. В той  же час, гарантується підвищення рівня соціального захисту українських військовослужбовців. І на сьогоднішній день, я переконаний, що це той шлях, яким ми рухаємося у дуже правильному напрямку”, – підкреслив Президент на зустрічі з керівниками закордонних дипломатичних представництв України та військовослужбовцями Збройних Сил під час робочої поїздки на Донеччину.

Мета Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України “Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях” – забезпечення комплексного врегулювання питання соціального захисту громадян, які забезпечать національну безпеку та оборону, сприятимуть відсічі і стримуванню збройної агресії Росії у Донецькій та Луганській областях, та інших питань, пов’язаних із здійсненням таких заходів.

Внаслідок реалізації закону учасники операції об’єднаних сил зможуть користуватися державними гарантіями, передбаченими для учасників АТО, ветеранів та учасників бойових дій.

Syla.news

Коментувати

298 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up