На Миколаївщині відкрили завод з переробки та зберігання сільгосппродукції

На Миколаївщині відкрили завод з переробки та зберігання сільгосппродукції

На Миколаївщині відбулося відриття заводу з переробки та зберігання сільськогосподарської продукції “Східний” групою компаній “Agrofusion”. Відтак, українська продукція розповсюджуватиметься не лише у Єропейському Союзі, а й по всьому світу. Про це повідомив президент Петро Поршенко у трансляції на своїй сторінці у Facebook під час урочистого відкриття заводу. 

Під час церемонії відкриття заводу Порошенко наголосив, що в Україні зараз є ще один центр, який демонструє фантастичні темпи зроситання економіки держави. За його словами, це – агрокомплекс України, за рахунок якого зростає ВВП країни, а також переробка харчової продукції.

“Тут створюється унікальна продукція в харчовій та переробній промисловості, значна частина якої піде на експорт не лише до Європейського Союзу, дякуючи тому, що ми прийняли угоду про асоціацію та поглиблену і всеохоплюючу зону вільної торгівлі, а й у Південно-Східну Азію та й узагалі по всьому світу. Це важливо, адже це – ціла збитова мережа. Це дає роботу по вирощуванню томатів і я думаю, що він на цьому не зупиниться“, – сказав Президент. 

Порошенко зазначив, що на завод було витрачено трохи менше мільярда гривень.

Крім того, президент наголосив, що за останні три роки в Україні було відкрито близько 164 промислових підприємств. Він зазначив, що це привід пишатися Україною, культурою виробництва, обладнанням, сучасними технологіями тощо.

Нагадаємо, сьогодні президент повідомив про успішне випробування 32 МВт турбіни на заводі “Зоря – Машпроект” на Миколаївщині.

Ірина Пилипишина, Syla.news

Коментувати

283 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up