Книгу "Рослинний світ" зняли з продажу через обурення у соцмережах

Книгу “Рослинний світ” зняли з продажу через обурення у соцмережах

Харківське видавництво “Ранок” зняло з тиражу книгу “Рослинний світ”, де дизайнери позначили півострів Крим частиною Росії. 

Про це повідомляють видавці корпорації “Ранок”.

“Ми отримали фідбек від читачів у Facebook: в одній із наших дитячих книжок про рослинний світ на схематичному зображенні світу Крим пофарбовано тим самим кольором, що і європейські країни – Швейцарія, Польша, Великобританія, Грузія. Але іншим, ніж вся територія України. Ще й таким самим кольором, як частина Росії. На цьому малюнку геть усе наплутано. Неправильно позначено Євразію – без Європи та без частини Азії, логіка використання кольорів взагалі незрозуміла”, – повідомляють видавці. 

У видавництві стверджують, що таке позначення – порушення технології та груба помилка дизайнера, який зосередився на позначенні частин світу, звідки походять рослини, та не
звернув уваги на кольори країн і континентів.

Також керівництво видавництва зазначає, що редактор приділив більше уваги текстовому контенту, а не візуальному.

Протягом однієї доби видавництво “Ранок” намагалося врятувати ситуацію.

“Все це ми зробили за добу. Але мережі реагують швидше. Наступного дня це вже нікому нецікаво. На жаль, ніхто не застрахований від помилок. Головне – вчасно їх визнати й виправити”, – зазначають у видавництві. 

Відтак книга не доступна для продажу. Натомість, як повідомляють у видавництві, відтепер відбуватиметься додаткова перевірка електронних макетів книжок перед передаванням до друку, буде призначена переатестація редакторів.

Крім того, редакція, що випустила книгу, понесла за це відповідальність, а ведучу сторінки “Навчальна література. Видавництво Ранок” усунули від виконання обов’язків за некоректну комунікацію.

Раніше журналіст Сергій Громенко повідомив на своїй сторінці у Facebook про випуск видавництвом “Ранок” дитячої книги, на якій Крим позначений частиною Росії. 

Syla.news

980 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up