Глаукому можна визначити під час перегляду телевізора

Глаукому можна визначити під час перегляду телевізора

Науковцям Лондонського університету вдалося дослідили важливу закономірність: спостерігаючи за рухами очей під час перегляду телевізора, можна визначити таке небезпечне захворювання, як глаукома.

Про це пише “Opticlub“.

Дослідження може допомогти пришвидшити діагностику, яка надважлива на ранніх стадіях захворювання. Адже, чим швидше спеціаліст виявить проблему, тим раніше почнеться лікування.

Глаукома небезпечна тим, що часто починає проявлятися непомітно, з погіршенням периферичного зору, що забезпечує людині більш широкий огляд навколишнього світу.

Читати також:  До 29 березня у поліклініках Львова можна обстежитися на глаукому

Однак, прогресування глаукоми характеризується значним погіршенням зору, та навіть може мати незворотні наслідки – втрату зору.

Команда вчених Лондонського університету на чолі з професором Девід Креб зрівняли дві групи людей літнього віку: 32 особи, які добре бачать та 44 людини, яким діагностували глаукому. Всім учасникам перевірили зір, а також встановили важкість захворюванням тим, в кого глаукома.

Читати також:  Майже шість тисяч осіб у Львові має глаукому

Під час дослідження учасники дивилися три телепередачі та кліпи на комп’ютері. Стежив за напрямком рухів органів зору спеціальний пристрій. Аналізуючи результати, науковці отримала картину, яка виділяла людей з глаукомою.

Стаття опублікована в журналі Frontiers in Aging Neuroscience.

Syla.news

363 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up