Шотландія стала першою країною, яка безкоштовно забезпечуватиме студентів предметами особистої гігієни

Шотландія стала першою країною, яка безкоштовно забезпечуватиме студентів предметами особистої гігієни

Шотландський уряд анонсував, що країна безкоштовно надаватиме предмети особистої гігієни студентам та учням шкіл. На програму витратять 6.6 мільйонів доларів.

Про це повідомляє The Village з посиланням на The Guardian.

Шотландія стала першою країною, яка безкоштовно забезпечуватиме предметами особистої гігієни студентів.

Дослідницька організація Young Scot провела опитування серед шотландських студенток: кожна четверта з опитаних розповіла, що переживала періоди фінансових труднощів, через які не могла собі дозволити предмети особистої гігієни.

“У такій багатій країні, як Шотландія, неприпустимо, щоб люди страждали через відсутність базових предметів гігієни”, – пояснює Айлін Кемпбел, державна секретарка з питань общин та місцевих урядів.

У липні 2015 року Канада скасувала оподаткування жіночих гігієнічних товарів. Так званий “податок на тампони” усунули, аргументуючи це тим, що нечесно оподатковувати жінок через їхню базову необхідність.

У 2017 році кілька американських штатів, серед яких Нью-Йорк, Міннесота та Іллінойс, також скасували податок на гігієнічні тампони.

Syla.news

Коментувати

520 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up