"Київстар" і Vodafone перевели деякі тарифи на чотиритижневий термін надання послуг

“Київстар” і Vodafone перевели деякі тарифи на чотиритижневий термін надання послуг

Мобільні оператори “Київстар” і Vodafone перевели деякі тарифи на чотиритижневий термін надання послуг. Раніше оператор мобільного зв’язку lifecell з 22 серпня перевів на 28-денну тарифікацію п’ять тарифних планів.

Про це повідомляє Аin.ua.

Раніше абонентну плату нараховували за календарний місяць – 30 днів або 31 день.

Тепер у “Київстарі” повідомили, що всі чинні тарифи для абонентів передплаченого зв’язку надають послуги терміном на чотири тижні.

“Нарахування послуг на чітко визначену кількість днів для абонентів передплати – поширена в більшості країн світу норма і вже довгий час практикується і іншими мобільними операторами в Україні”, – заявили в компанії.

Представники Vodafone стверджують, що також перевели деякі тарифи на термін в чотири тижні. Це, наприклад, лінійка тарифів SuperNet і Unlim 3G.

В обох наголосили, що дані про терміни надання послуг можна знайти в докладному описі кожного тарифу на сайтах.

Раніше стало відомо, що оператор мобільного зв’язку lifecell з 22 серпня перевів на 28-денну тарифікацію п’ять тарифних планів.

“З 22 серпня на 28-денну тарифікацію переводяться тарифи «Лайфхак», «Лайфхак Плюс», «Хайп», «Дзвінки всім 2017», «Дзвінки всім» Починаючи з 5 вересня, перехід на розрахунковий період тривалістю чотири тижні буде застосований до тарифів «3G Смарт 69», «Смартфон 2018» і «Абсолютна свобода»”, – повідомили в прес-службі оператора.

За 12 місяців абонентам тарифних планів з 28-денною тарифікацією доведеться оплатити зв’язок 13 разів.

Syla.news

 

Коментувати

403 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up