Переконайтеся, що добре зав‘язали шнурки. Супрун розповіла про правила поводження в натовпі

Переконайтеся, що добре зав‘язали шнурки. Супрун розповіла про правила поводження в натовпі

Виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун дала поради, як варто поводитися у натовпі і на масових заходах.

Про це Супрун написала на своїй сторінці в Facebook.

На думку міністра перша за все необхідно вивчити інформацію про захід, куди ви йдете: місце, тривалість та формат заходів, передбачені заходи з безпеки, прогнозована кількість учасників.

Також варто обов’язково слід проглянути прогноз погоди і не забувати пити достатню кількість води у жарку погоду.

Після цього рекомендується вивчити місце, де ви знаходитесь: важливо чітко знати де виходи, місце надання допомоги та розташування координаторів заходу. Крім того, потрібно завжди слідкувати за тим, що відбувається навколо, щоб зорієнтуватись у випадку небезпеки.

Необхідно зазделегідь домовитись з друзями та близькими про місце зустрічі на випадок, якщо ви розділитесь.

А при русі в натовпі, підтримувати загальну швидкість та не штовхатись. Уникати будь-яких місць звуження між будівлями, тупиків чи виступів.

“Ніколи не рухайтесь проти натовпу, перетинати його треба по діагоналі або дотичній. Не стійте дуже близько біля стін, металевих парканів чи вітрин”, – йдеться у повідомленні.

Також, в натовпі не можна нагинатися за річчю, яка впала. Щоб уникнути цього варто підготуватись заздалегідь: надійно заховайте важливі речі в кишені та переконайтесь, що добре зав’язали шнурки.

У випадку падіння в натовпі перш за все захистіть руками голову та підігніть ноги до грудей. Намагайтесь піднятись якнайшвидше по ходу натовпу.

Не рекомендується одягати речі, якими ви можете зачепитись: шарф, довгі прикраси чи краватку. А також не вдягайте високі підбори чи дуже короткий одяг, що може обмежувати ваш рух.

Завжди варто слідкувати за своїми дітьми, одягати їх в яскраві речі, аби їх було краще помітно.

Також ніколи не бійтеся просити допомогу у сторонніх людей, якщо ви її потребуєте.

Нагадаємо, що раніше Уляна Супрун розповіла які продукти викликають харчове отруєння влутку та як уникнути захворювань.

Syla.news

Коментувати

309 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up