Ілон Маск: Tesla залишиться акціонерним товариством

Ілон Маск: Tesla залишиться акціонерним товариством

Засновник компанії заявив, що Tesla залишиться відкритим акціонерним товариством.

Про це Ілон Маск повідомив  у своїй заяві.

Відзначається, що більшість акціонерів не підтримали ідею про приватизацію компанії. Інвестори пояснюють свою позицію фінансовими обмеженнями, які очікують їх у разі приватизації Tesla.

За словами Ілона Маска, зараз компанія збирається зосередитись на так званій “моделі 3” – стратегії розвитку, що має на меті досягнення самоокупності.

“Рухаючись вперед, ми продовжимо фокусуватися на найголовнішому: створенні продуктів, які люблять люди і які впливають на спільне майбутнє життя на Землі. Ми показали, що можемо зробити великі стійкі енергетичні продукти, і тепер нам потрібно показати, що ми можемо бути рентабельними”, – йдеться в заяві.

Раніше Ілон Маск заявив про плани зробити компанію Tesla приватної, вивівши її акції з біржі.

Переговори про придбання компанії засновник вів з суверенним фондом Саудівської Аравії після того, як він купив акції Tesla на $2 млрд. Після цього їх вартість підскочила на 10% (з $340 до $380).

Однак пізніше стало відомо, що Саудівська Аравія не має наміру фінансувати Tesla.

Syla.news

Коментувати

324 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up