Президент Франції Еммануель Макрон привітав Порошенка та українців з Днем Незалежності

Президент Франції Еммануель Макрон привітав Порошенка та українців з Днем Незалежності

Президент Франції Еммануель Макрон привітав Президента Петра Порошенка з Днем Незалежності України та висловив побажання процвітання та миру. 

Про це повідомляє прес-служба офіційного інтернет-представництва Президента України.

“Франція лишається опліч України у пошуках сталого рішення конфлікту, який лютує на Сході вашої країни. Наша підтримка Україні є постійною через залучення Франції до «Нормандського формату». Хочу підтвердити Вам відданість Франції, як і Європейського Союзу, суверенітету та територіальній цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах”, – йдеться у вітальному листі.

Також Макрон додав, що Франція не визнає незаконної анексії Криму з боку Росії і вважає силовий перегляд кордонів таким, що суперечить міжнародному праву.

Президент Франції також наголосив, що Україна виявила сміливість та стійкість, обравши шлях амбітних реформ. За його словами, повне виконання Угоди про асоціацію з ЄС мусить продемонструвати налаштованість України на успішне завершення цього реформаторського пориву.

“Ви можете розраховувати на підтримку з боку Франції, аби допомогти вам в реалізації цієї вимогливої програми реформ та супроводжувати Україну на шляху поглиблення її партнерства з Європейським Союзом”, – зазначив Еммануель Макрон.

Президент Франції побажав, щоб зв’язки дружби та довіри, які поєднують обидві країни, міцнішали і надалі.

Syla.news

Коментувати

315 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up