Мешканці львівської багатоповерхівки скаржаться на токсичні випари в будинку

Мешканці львівської багатоповерхівки заявляють про ймовірну нелегальну фармацевтичну діяльність сусідів по будинку (ВІДЕО)

До редакції Syla.news звернулися мешканці одного із житлових будинків Львова, що по вулиці Горбачевського, 4. Більше року тому в будинку з’явився їдкий нестерпний запах, що більше нагадує токсичні випари. Люди підозрюють: джерелом виникнення неприємного запаху стала одна з квартир у під’їзді, що здається в оренду маловідомим особам. Ці люди, на думку мешканців будинку, ймовірно, здійснюють незаконну діяльність, пов’язану з реакціями хімічних речовин. Тому хвилюються за своє здоров’я, яке, запевняють, погіршується. Мешканці  будинку вже неодноразово звертались до правоохоронних органів та комунальних служб з вимогою з’ясувати причину виникнення запаху. Проте причини виникнення запаху, як і самого запаху, жодна зі служб не зафіксувала.

Нагадаємо, що мешканці третього під’їзду підозрюють, що можливим джерелом виникнення неприємного запаху, є загадкова діяльність орендарів однієї з квартир помешкання.

Марта Лазарчук, Syla.news

Коментувати

546 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up