Порошенко вибачився перед українцями за обіцянку швидко закінчити АТО

Порошенко вибачився перед українцями за обіцянку швидко закінчити АТО

Президент України Петро Порошенко вибачився перед українцями за те, що “дав надію швидко покінчити з АТО”. Про це він заявив під час церемонії підняття Державного прапора України у Дніпрі, повідомляє прес-служба офіційного інтернет-представництва Президента України. 

“Понад чотири року тому я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Тепер вже не так важливо, в якому контексті ті слова були сказані. Не важлива і образність цієї заяви. Люди сприйняли її як можливість завершити війну дуже і дуже швидко. Я шкодую, що породив завищені очікування. Щиро перепрошую, що подав надію, яка не збулася. Прикро, що дав обіцянку, яка не справдилась”, – звернувся до українців Президент  під час урочистої церемонії підняття Державного Прапора України у Дніпрі. 

Президент звернувся до присутніх на церемонії та наголосив, що десятки тисяч жителів Дніпра та області стали на захист Вітчизни у лавах Збройних сил, Нацгвардії, а попервах – і добровольчих батальйонів.

Петро Порошенко зазначив, що серед українських героїв був і молодший сержант Сергій Маковей, родом з Кривого Рогу, який брав участь у звільненні десятків міст, сіл та селищ на Донбасі. Він загинув у серпні чотирнадцятого року біля Жданівки на Донеччині.

За його словами, навесні 2014 року багато хто не усвідомлював реальної глибини тієї катастрофи, яка сталася ще до війни, коли українську армію «роззброїли, роздягли, розікрали, розтягли».

“Багато хто з нас у 2014-му розглядав ситуацію як заколот сепаратистів. Так, штучний – для цього не було жодних приводів, так, організований з Москви, так, нею профінансований, так, озброєний з «Росвоєнторгу», але все ж таки заколот. І лише згодом стало зрозуміло, що це ніякий не заколот, це чергова повномасштабна російсько-українська війна”, – сказав Порошенко.

Він додав, що шлях до завершення війни на Донбасі лише один – будувати велику і сильну армію, здатну тримати оборону проти набагато чисельніших збройних сил Росії.

Крім того, Президент зазначив, що сильна армія повинна бути не лише на Донбасі, а й уздовж всього кордону з РФ.

“Ніхто не прагне миру більше, ніж ми. Мир обов’язково настане на нашій землі. Забезпечити його може єдність українського народу, боєздатне військо, яке день за днем стає дедалі сильнішим”, – наголосив він.

У 2014 році тоді ще кандидат в президенти України Петро Порошенко, заявляв, що «Антитерористична операцiя не може i не триватиме два-три мiсяцi. Вона повинна i триватиме години».

Syla.news

 

Коментувати

364 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up