Порошенко подякував волонтерам та ветеранам за зміни в українській армії

Порошенко подякував волонтерам та ветеранам за зміни в українській армії

Президент подякував волонтерам та ветеранам, які посприяли змінам в українській армії, під час виступу на Міжнародному ветеранському та волонтерському форумі “Там, де ми – там Україна”. Також він наголосив, що завдяки закону про нацбезпеку, в країні відбудуться революційні зміни у перебудові сектора безпеки за стандартами НАТО. 

Про це повідомляє прес-служба офіційного інтернет-предстваництва Президента України.

“Якщо б у 2014 році ми мали таку ступінь бойової готовності як сьогодні – все було б інакше. По-перше ми б не зазнали таких втрат. По-друге, я переконаний, ми не залишилися, поки що, без Криму. І взагалі б Збройні Сили були би потужною пересторогою проти того, щоб Росія взагалі пішла б на нас війною”, – сказав Президент.

Президент наголосив на кардинальних змінах, які відбулися в українській армії і які відзначають усі міжнародні партнери України.

“І керівництво Міністерства оборони, і керівництво Збройних Сил кажуть, що допомога волонтерів залишається важливою для українського війська і тепер, коли уже армія нагодована, одягнена, озброєна… У волонтерської діяльності є нові пріоритети. І справжні волонтери були і залишаються надійними партнерами держави у зміцненні і відбудові Збройних Сил, усіх безпекових структур”, – сказав Порошенко.

За його словами, після прийняття Верховною Радою Закону “Про національну безпеку” відбуватимуться революційні зміни, бо буде повністю перебудовано весь сектор безпеки, включно зі Збройними Силами, під стандарти НАТО.

Він наголосив, що цей Закон сприятиме просуванню України до НАТО.

Президент також додав, що парламент має продовжити шлях реформ, яким рухалась Україна останні чотири роки. Він зазначив, що це стосується і представників Уряду, включно з новоствореним Міністерством у справах ветеранів, і самих ветеранів та волонтерів.

Syla.news

Коментувати

304 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up