Кілька тисяч українських рятувальників перевели у режим повної готовності

На час святкування Дня Українського Прапора і Дня Незалежності України рятувальні підрозділи Державної служби з надзвичайних ситуацій переведені у режим повної готовності.

Про це повідомив голова ДСНС Микола Чечоткін, передає прес-служба відомства.

“Безпосередньо на об’єктах проведення заходів по всій території країни чергуватиме пожежно-рятувальна техніка та особовий склад. У випадку виявлення невідомих предметів – на чергуванні знаходяться піротехніки”, – сказав Чечоткін.

Загалом, до 9-ї ранку 27 серпня на цілодобовому чергуванні перебувають близько 7 тисяч рятувальників та понад 2 тисячі одиниць техніки ДСНС, а у разі необхідності сили будуть збільшені до 14 тисяч чоловік особового складу та близько 4 тисяч одиниць техніки.

Крім того, організовано взаємодію з місцевими органами влади, територіальними органами Національної поліції України, Нацгвардії та регіональними службами цивільного захисту з питань забезпечення техногенної і пожежної безпеки на об’єктах, задіяних до проведення пам’ятних заходів.

Також, в готовності до застосування для забезпечення реагування на надзвичайні ситуації та надзвичайні події перебуває і авіація ДСНС, а саме літак Ан-26 та вертоліт Мі-8.

524 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up