Facebook почав присвоювати своїм користувачам бали надійності

Facebook почав присвоювати своїм користувачам бали надійності

У серіалі «Чорне дзеркало» була серія, в якій кожен користувач виставляв іншому бали, і від набраного рейтингу відкривалися нові можливості або, навпаки, суспільство їх починало обмежувати. Поки у Китаї подібну сувору систему реалізує влада, у західній півкулі її спрощений варіант вирішила втілити найбільша соціальна платформа Facebook.

Соцмережа запустила функцію, яка дозволяє призначати користувачам рейтинг репутації, який показує їхню надійність. Шкала оцінювання коливається від 0 до 1, і над нею працювали щонайменше останній рік.

Читати також:  Facebook оштрафували на мільйон євро

«Facebook розробив систему оцінки репутації як частину зусиль із протидії фальшивим новинам, – говорить менеджер з продуктів Facebook Тесса Ліонс. – Оцінка надійності користувача не призначена показувати абсолютний рівень довіри до нього. Люди часто скаржаться на матеріали, з якими вони просто не згодні».

У Facebook кажуть, що нова шкала доповнить вже наявні параметри, які соцмережа використовує для оцінки облікових записів користувачів. Однак її представники не говорять, які дані будуть використовуватися для розрахунку балів. Також поки невідомо, чи розповсюджуватиметься рейтинг на всіх користувачів і як соцмережа використовуватиме його для своїх внутрішніх алгоритмів.

Читати також:  Facebook заборонить пропаганду сепаратизму

Syla.news

Коментувати

345 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up