Дональд Трамп привітав Петра Порошенка з Днем Незалежності України

Дональд Трамп привітав Петра Порошенка з Днем Незалежності України

Президент США Дональд Трамп привітав Петра Порошенка з Днем Незалежності України. Він наголосив, що Сполучені Штати завжди стоятимуть поряд з Україною в той час, коли вона захищає свій суверенітет та територіальну цілісність в межах міжнародно визнаних кордонів.

Про це повідомляє прес-служба офіційного інтернет-представництва Президента України.

“Від імені народу Америки я хочу привітати Вас і народ України з 27-ою річницею вашої незалежності, яку ви відзначатиме 24 серпня. Народу України є чим пишатися: упродовж чотирьох років Україна мужньо протидіє російській агресії і є благословенною яскравим громадянським суспільством, зростаючою економікою та Збройними Силами, які є потужними як ніколи раніше”, – йдеться у посланні від Дональда Трампа. 

Президент США наголосив, що “Сполучені Штати завжди стоятимуть поряд з Україною, в той час, коли вона захищає свій суверенітет та територіальну цілісність в межах міжнародно визнаних кордонів”.

У посланні також зазначається, що уряд Сполучених Штатів продовжуватиме працювати з Україною і підтримуватиме зусилля у зміцненні демократичних інституцій, розбудові верховенства права, боротьбі з корупцією та стимулюванні економічного зростання.

Syla.news

430 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up