У Міністерстві інфраструктури обговорили проблему функціонування  аеропорту "Ужгород"

У Міністерстві інфраструктури обговорили проблему функціонування аеропорту “Ужгород”

На нараді, що відбулась  21 серпня під головуванням заступника Міністра інфраструктури України Юрія Лавренюка,  обговорили питання відновлення повноцінного функціонування ЗОКП «Міжнародний аеропорт «Ужгород».

Про це йдеться на сайті Міністерства Інфраструктури України.

Учасниками наради були представники Міністерства закордонних справ, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Фонду державного майна України, Служби безпеки України, ДП «Украерорух», Державної авіаційної служби України, Закарпатської ОДА та Державного агентства інфраструктурних проектів України  (Укрінфрапроект).

«Питання відновлення повноцінної роботи аеропорту «Ужгород» є пріоритетним для Міністерства. Тільки спільними зусиллями та твердим бажанням ми можемо досягти втілення даної мети. Необхідно в найкоротші терміни запустити повноцінне функціонування аеропорту «Ужгород», – наголосив Юрій Лавренюк.

На порядку денному було питання про передачу  аеропорту з комунальної у державну власність. На нараді приділили увагу й багатьом іншим моментам. Як зазначає Юрій Лавренюк, на нараді обговорили питання перешкод, що заважають безпечному заходу літаків на посадку, укладення Угоди між провайдерами аеронавігаційного обслуговування України та Словаччини для можливості здійснення інструментальних польотів та інші першочергові  завдання.

Syla News

Коментувати

315 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up