У Львові оголосили набір учасників на українсько-німецький курс з містопланування

У Львові проведуть навчальний курс з містопланування та урбаністики. Цей проект вперше реалізовують у місті за підтримки Технічного університету Німеччини. 

Про це повідомив координатор курсу Штефан Габі.

“Такий курс у Львові проводиться вперше. Наша основна мотивація – виховати за допомогою курсу хороших фахівців з планування міста. Наприклад, у Німеччині містопланування – це окрема професія, а в Україні, наприклад, архітектори та інженери займаються містопланування. І проблема в тому, що вони часто не знають як організувати процес планування, як говорити з мешканцями, як модерувати зустрічі і т.д. І наш курс по цій тематиці, бо ми думаємо, що це важливо”, – зазначає Штефан Габі. 

Курс діє півроку. Кожного місяця учасники навчання проходитимуть новий модуль.

За словами організаторів, навчання доступне для молодих людей, майбутніх архітекторів, менеджерів, людей, які вже працюють у цій сфері.

Загалом курс розрахований на 20 людей. Навчання проводитиметься українською та німецькою мовами.

Кожен модуль буде куруватися представниками з міста Львова та міста Котбус. Досвідчені фахівці у сфері містопланування, урбаністики, стратегічного планування, архітектури та дизайну міського середовища будуть допомагати студентам опанувати знання та навики на прикладі міста Львова, працюючи над конкретними кейсами міста.

Крім того, організатори повідомляють, що для першого набору учасників курс буде безкоштовний.

Також під час відбору на навчання перевагою для потенційних студентів буде знання англійської та німецької мов.

Навчання розпочнеться в жовтні 2018 року.

Ірина Пилипишина, Syla.news

406 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up