Не виходячи з дому: Держархів Львівської області підготував онлайн виставку до Дня Незалежності

Не виходячи з дому: Держархів Львівської області підготував онлайн виставку до Дня Незалежності

Державний архів Львівської області до Дня Незалежності підготував  тематичну виставку « До 27 річниці Незалежності України».  Фото представлені в онлайн варіанті і кожен охочий може їх подивитись за посиланням.

Про це повідомляється на сайті ЛОДА.

Виставка містить цікаві матеріали з історії українського державотворення, що зберігаються в архіві.

Наприклад, представлено листівку УПА «Чого ми хочемо?», рішення І сесії І демократичного скликання Львівської обласної ради народних депутатів від 28 квітня 1990 року «Про проголошення української національної символіки та національного гімну офіційно чинними на території Львівської області».

Також можна переглянути документи проголошення Української Держави на українських областях Австрії і Угорщини, опубліковане в часописі «Діло», 20 жовтня 1918 р, відозву Української Національної Ради від 5 листопада 1918 р. «Український народе, присягу українських військ затверджена постановою Української Національної Ради від 13 листопада 1918 р.

Загалом матеріали виставки цікаві для істориків, корисні для молоді та усіх тих, хто хоче більше дізнатись про минуле країни.

Syla News

Коментувати

354 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up