Часточка тепла та уваги: у Львові навчатимуть собак, які зможуть допомагати літнім людям

Часточка тепла та уваги: у Львові навчатимуть собак, які зможуть допомагати літнім людям

У  комунальному підприємстві «Лев»  навчають першого собаку-візитера.

Про це повідомляється на сайті Львівської міської ради.

Завданням таких підготовлених тварин є спілкування з людьми, які мають обмежені можливості.  Також собаки-відвідувачі можуть контактувати з людьми похилого віку, що потребують уваги та тепла.

«У ЛКП „Лев“ є доволі багато собак, яких рятують та забирають люди, не зважаючи на те, що часом ці тварини можуть мати певні проблеми з фізичним чи психічним станом. Але й тварини можуть, у свою чергу, бути дуже корисними людям, в тому числі тим, що мають аналогічні проблеми», — пояснила директор ЛКП «Лев» Оксана Кошак.

У світі давно практикують навчання собак – візитерів, зокрема у Німеччині та США.  В Україні це поки маловідомо.

Кандидатом на собаку – візитера пощастило стати міні-лайці Лолі.  Саме у Лолі розгледіли  необхідні риси для собаки – відвідувача.

“Є критерії відбору тварини для такої функції, як собака-візитер. Такий собака повинен бути виваженим та спокійним. Спокійно реагувати на людей, їжу, інших тварин, різноманітні подразники. Лола добре піддається навчанню, добре ставиться до дітей. Загалом, навчання такого собаки триватиме кілька місяців. За цей час ми збиратимемо круглі столи з психотерапевтами, аби краще вивчити їхні потреби, і, відтак, оптимально планувати навчання собак. Працюватимемо на зустрічах у зв’язці з психологом, реабілітологом. Завданням такого собаки буде розслабити людину, принести позитивні емоції, подарувати радість», — каже кінолог ЛКП «Лев» Володимир Вань.

Опісля навчання Лола матиме змогу поселитись у родині, яка її вподобає.

Syla News

Коментувати

295 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up