Богдан Кухарук став директором ЛКП «Муніципальна варта»

Богдан Кухарук став директором ЛКП «Муніципальна варта»

Від сьогодні посаду директора ЛКП «Муніципальна варта» обійняв Богдан Кухарук.

Про це йдеться на сайті Львівської міської ради.

Відомо, що вакансія на цю посаду  була оголошена ще в травні. Заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак  зазначає, що було переглянуто багато кандидатур, але обрали саме Богдана Кухарука.

«Ми враховували попередній досвід пана Кухарука, його спортивне минуле і те, що він тривалий час займався цим напрямком в Івано-Франківську. Він володіє питаннями у повній мірі, так само бачить, що можна покращити і куди рухатися далі. Робота «Муніципальної варти» має бути на найвищому рівні. Особливу повагу викликає так само те, що ця людина два роки була добровольцем на фронті», – зауважує Сергій Бабак.

Також за словами заступника,  з перших днів праці Богдана Кухарука почнеться робота над важливими завданнями, які треба реалізувати найближчим часом. Наприклад, покращення роботи «Муніципальної варти», впровадження закону про паркування, посилення оперативної роботи з порушниками громадського порядку у місті тощо.

Syla News

Коментувати

769 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up