"Амбулаторія на колесах": мешканці Полтавщини можуть перевірити стан здоров'я, не відходячи від домівок

“Амбулаторія на колесах”: мешканці Полтавщини можуть перевірити стан здоров’я, не відходячи від домівок

У межах спільного проекту  МОЗ  України та Світового банку « Поліпшення охорони здоров’я на службі людей», відбулась закупівля семи автомобілів, для проведення оперативної діагностики.

Про це йдеться на сайті МОЗ України.

Мешканці Полтавщини вже мають змогу випробувати на собі функції автівок, обладнаних сучасною технікою. Люди, не відходячи від домівок, можуть виміряти артеріальний тиск, здати аналізи, зробити електрокардіограму та обстежитись на УЗД-апараті.

Все відбувається під наглядом фахівців Полтавської обласної клінічної лікарні імені М.В. Скліфосовського та Решетилівського центру первинної медико-санітарної допомоги.

“Робота пересувного діагностичного комплексу – це дуже гарна ідея. Ми заїхали в ті населені пункти у сільській місцевості, звідки населенню важко дістатися до лікаря або фельдшера. За результатами обстеження ми зможемо попрацювати з людьми індивідуально – порекомендувати режим харчування, призначити правильне лікування. Зібрана інформація дасть змогу розробити заходи для профілактики серцево-судинних захворювань”,  – зазначила заступниця головного лікаря Решетилівського Центру первинної медико-санітарної допомоги Ольга Куцевол.

«Амбулаторія на колесах» з вирушила трьома маршрутами Полтавщини, а саме: перший – Крохмальці-Коржі-Прокопівка, другий – Березняки-Підок, третій – Славки.

Для ефективнішої роботи та достовірних результатів, машини оснащені  холодильником та центрифугою, завдяки яким можна якісно зібрати біоматеріал і доставити його у відповідних умовах до лабораторії.

Syla News

 

Коментувати

373 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up