З початком навчального року школярі навчатимуться у "новій українській школі"

З початком навчального року школярі навчатимуться у “новій українській школі”

Вже за півтора тижні запрацює “Нова українська школа”. Діти отримуватимуть знання за новими програмами та методиками. Учні будуть навчатися в класах з гарними сучасними меблями, комп’ютерною технікою, з використанням ІТ-технологій в навчальному процесі. Про це повідомляє прем’р-міністр України Володимир Гройсман на своїй сторінці у Facebook. 

“Вже за півтора тижні розпочнеться новий навчальний рік і першачки підуть до школи. Цей день буде особливим не тільки для учнів та батьків, але й для нас. Адже в цьому році діти йдуть в перший клас “Нової української школи””, – йдеться у повідомленні. 


Прем’єр-міністр зазначає, що з новою школою повністю зміниться зміст освіти.

“Діти отримуватимуть знання за новими програмами та методиками. Учні будуть навчатися в класах з гарними сучасними меблями, комп’ютерною технікою, з використанням ІТ-технологій в навчальному процесі”, – повідомляє Володимир Гройсман. 

Для поширення таких шкіл по всій Україні цьогоріч Уряд надав місцевим бюджетам потужну фінансову підтримку для впровадження реформи – більше 3 млрд гривень.

Нагадаємо, на реалізацію нової української школи на Львівщині виділили майже 100 млн гривень.

Syla.news

 

Коментувати

399 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up