Які продукти викликають харчове отруєння влітку та як уникнути захворювань? Рекомендації від Супрун

Які продукти викликають харчове отруєння влітку та як уникнути захворювань? Рекомендації від Супрун

Влітку так і хочеться їсти свіжі фрукти та овочі, а якщо ви при цьому відпочиваєте поблизу води, можливо, захочеться ще й в’яленої риби. Втім, це бажання може бути небезпечним для вашого здоров’я, застерігає виконуюча обов’язки Міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

Ботулізм, сальмонельоз, дизентерія, ешерихіоз – усі ці небезпечні хвороби і стани об‘єднує те, що до нашого організму бактерії-збудники найчастіше потрапляють із зіпсованими та неякісними харчовими продуктами, зараженою водою, під час купання у забруднених водоймах, через брудні предмети побуту та руки.

На своїй сторінці у Facebook Уляна Супрун пише про основні правила, аби вберегти себе влітку від найпоширеніших захворювань. 

“Обов’язково ретельно мийте руки з милом перед приготуванням їжі та перед її вживанням. Брудні руки є однією з найбільш поширених причин харчових отруєнь та появи небезпечних хвороб та станів.  никайте споживання в‘яленої, копченої, солоної та консервованої риби. Якщо консервовані продукти були погано вимиті чи недостатньо термічно оброблені, транспортувались або зберігались неналежним чином – вони можуть стати причиною інфікування. Наприклад, ботулічним токсином”, – пояснює міністр.

Окрім того, вона закликає в жодному випадку не вживати продукти, в яких закінчився термін придатності.

“Навіть якщо ця їжа нормально виглядає та пахне. Терміни придатності визначають та вказують на основі відповідних наукових тестів, які показують, через який період в упакованій їжі почнуть паразитувати патогенні мікроорганізми”, – каже Супрун.

Також вона не рекомендує купувати продукти у випадкових осіб або на стихійних ринках та нагадує: якщо виникає хоча б мінімальний сумнів щодо дотримання санітарних норм та правил зберігання їжі – утримайтеся від неї.

Як відомо, в Україні за останні півроку на гострі кишкові інфекції, куди входять харчові отруєння (не включаючи ботулізм та отруєння грибами) захворіли 47 256 людей. Окремо на сальмонельозні інфекції за цей період захворіли 3046 українців.

Нагадаємо, раніше Уляна Супрун розповіла про перелік безкоштовних медичних послуг та пояснила, як вберегтись від харчового отруєння.

Коментувати

636 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up