У Хорватії відкрили офіс консульства України

У Хорватії відкрили офіс консульства України

У понеділок, 20 серпня, у Хорватії відбулося відкриття офісу Почесного консульства України в місті Спліт. У рамках робочого візиту до Республіки Хорватія дружина Президента України Марина Порошенко взяла участь в урочистій церемонії відкриття офісу. Про це повідомляє президент Петро Порошенко на своїй сторінці у Facebook.

“Сьогодні у Хорватії відбулося відкриття офісу Почесного консульства України в м. Спліт. Переконаний, що діяльність консульської установи в одному з найбільших хорватських міст сприятиме захисту інтересів українців у Хорватії та налагодить співпрацю з найстарішою в Європі українською громадою Хорватії!”, – йдеться в повідомленні.


За словами Марини Порошенко, відкриття офісу Почесного консульства є свідченням зміцнення дружніх відносин між Україною та Хорватією, які “завжди допомагали одна одній утвердитися на міжнародній арені”.

Перша леді подякувала Почесному консулу України у місті Спліт Івиці Піричу за наполегливу працю у примноженні багаторічної історії співпраці між країнами.

“За останні три роки зусиллями Івиці Пірича та Фонду Порошенка тисячі українських дітей із родин військовослужбовців та переселенців пройшли оздоровлення на узбережжі Адріатичного моря. А десятки поранених українських захисників мали змогу пройти реабілітацію на базах відпочинку в Хорватії. І я дуже вдячна за те, що ми домовилися про продовження цієї важливої співпраці”, – зазначила Марина Порошенко.

Дружина Президента разом із Міністром закордонних справ України підняли державний синьо-жовтий прапор над будівлею офісу Почесного консульства України у місті Спліт.

Також у рамках візиту в Хорватію відбулася офіційна зустріч Марини Порошенко із Прем’єр-міністром Республіки Хорватія Андреєм Пленковичем.

У ході розмови дружина Президента подякувала за підтримку України та українського народу на шляху до європейської інтеграції та за допомогу у боротьбі проти російської агресії. Зокрема, за гуманітарну допомогу Україні.

Марина Порошенко звернулася до хорватської сторони з проханням продовжити практику лікування та реабілітації на курортах із термальними водами Хорватії поранених українських бійців.

Крім того, під час зустрічі обговорювалося питання захисту національної культурної спадщини, яка залишилася на території анексованого Криму та на окупованій території східної України, оскільки Хорватія має досвід повернення культурних цінностей, які були вивезені з країни під час війни 1991-1995 років.

Syla.news

Коментувати

361 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up