Марина Порошенко презентувала "Книгу Миру" у Хорватії

Марина Порошенко презентувала “Книгу Миру” у Хорватії

У рамках робочого візиту до Республіки Хорватія дружина Президента Марина Порошенко зустрілася із дітьми з української діаспори. Разом вони створили та заповнили нові сторінки національного проекту “Книга Миру”.

Про це повідомляє прес-служба офіційного інтернет-представництва Петра Порошенка.

Презентуючи альбом, в якому українські діти залишають свої сімейні фотографії та пишуть побажання Україні про мирне життя, Марина Порошенко зазначила, що “уже понад чотири роки наша рідна держава змушена захищати цілісність своїх кордонів. І українські мужні воїни роблять все, щоб повернути мир на рідну землю – заради майбутнього українських дітей”.

До “Книги Миру” вже приєдналися 24 регіони України, а також представники діаспор зі США, Канади, Туреччини, Португалії та Іспанії.

23 серпня, у День Державного Прапора України, у Києві відбудеться урочиста презентація цього фотоальбому.

На зустрічі  також були присутні українські військовослужбовці з Тернопільської області, які брали участь в антитерористичній операції на сході України, а зараз проходять реабілітацію у місті Спліт. Серед них – молодший сержант Роман Кондрат, лейтенант Ігор Конкульовський, майор Василь Веселовський та Олег Лайбіда.

Цього року вони стали першими, хто відвідав Хорватію завдяки програмі, започаткованій Фондом Порошенка у співпраці з Почесним консулом України в Хорватії Івицею Піричем. Наступна група українських захисників прибуде в місті Спліт вже у вересні.

Syla.news

Коментувати

281 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up