Луценко хоче, щоб новий прокурор Волині зупинив "автоклондайк" з "євробляхами"

Луценко хоче, щоб новий прокурор Волині зупинив “автоклондайк” з “євробляхами”

Генпрокурор Юрій Луценко представив колективу прокуратури Волинської області нового керівника – Віктора Швидкого, який до цього обіймав посаду першого заступника прокурора Волині. За його словами, “митниця продовжує перебувати під ризиком постійних зловживань, а на Волині процвітають автоклондайки з увезення так званих “євроблях”.

Про це повідомляє прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган на своїй сторінці у Facebook.

“Митниця продовжує перебувати під ризиком постійних зловживань, а на Волині процвітають автоклондайки з увезення так званих “євроблях”, припинити які – завдання “номер раз”, – наголосив Генеральний прокурор.

Представляючи прокурора Волині, генеральний прокурор наголосив, що головними завданнями у роботі органів прокуратури на сьогодні є боротьба з кримінальною корупцією, забезпечення стабільності у протидії рейдерству, перевірки використання бюджетних коштів, насамперед виділених на будівництво доріг.

“Пріоритетом роботи прокуратури на Волині є і протидія контрабанді, адже Волинь – прикордонна область і припинення незаконних схем на митниці – питання надважливе”, – йдеться у повідомленні.

За її словами, новий керівник волинської прокуратури має зробити все, аби втримати в області контрольованою ситуацію із видобутком бурштину та припиненням незаконного вирубування лісів, а також, зважаючи на наближення виборів – зробити все, аби правоохоронні органи лишалися поза політикою.

Сьогодні у Луцьку Генпрокурор України Юрій Луценко представив колективу прокуратури Волинської області нового керівника…

Опубліковано Ларисою Сарган Вівторок, 21 серпня 2018 р.

 

 

 

Коментувати

342 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up