У Львові  відбудеться зустріч кращих сімейних лікарів світу

У Львові відбудеться зустріч кращих сімейних лікарів світу

У міжнародній зустрічі медиків, яка відбудеться 28 серпня, візьмуть участь лікарі  з 28 країн. Вони поділяться досвідом у галузі первинної медичної допомоги.

Про це йдеться на сайті  МОЗ. Для усіх терапевтів,  педіатрів та сімейних лікарів, які хотіли взяти участь у зустрічі,  була одна умова – написання есе на тему « Шляхи покращення первинної медичної допомоги: план дій».

На адресу МОЗ надійшло 50 есе від лікарів з різних куточків України. Усі сімейні  лікарі, терапевти та педіатри, що написали есе, отримали запрошення на міжнародну зустріч кращих медиків.

Серед щасливців потрапити на зустріч є десятеро тих, чиї роботи визнали найкращими.  Володарів найкращих есе  МОЗ обіцяло фінансово підтримати на час проведення заходу, а саме покрити видатки на харчування, транспорт та проживання.

Одними з переможців стали лікарі Львівщини: Бараняк Іванна, сімейна лікарка з Дрогобича, Павлішевський Олександр, сімейний лікар з Червонограда та Мороз Ірина, терапевт зі Стрия.

Syla News

Коментувати

277 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up