У Львові відбудеться традиційний 30-кілометровий забіг: коли і як взяти участь

У Львові відбудеться традиційний 30-кілометровий забіг: коли і як взяти участь

24 серпня прихильники здорового способу  життя зможуть приєднатись до 30-кілометрового забігу.  Це вже восьмий марафон під назвою «За тверезу націю», що відбувається саме в День Незалежності. 

Цьогоріч бігуни зберуться об 11 годині на площі Митній.  Маршрут марафону – Львів — Зимна Вода — Рудне — Львів.

Забіг проходитиме під гаслом  “Є тверезість — є незалежність”.  Як зауважує один з організаторів Зеновій Станішевський, тверезість у свідомості людей означає тверезість у державі.

«Ми своїм прикладом хочемо показати усім українцям, що замість отруєння наскільки важливо займатися спортом і постійно загартовувати свій організм. Окрім цього, наголошуємо, що справді незалежною держава буде тільки тоді, коли кожен з нас стане вільним. А для цього спочатку необхідно звільнитися від алкогольного і тютюнового рабства, яке міцно тримає нашу націю у своїх обіймах», – зазначає він.

Щоб взяти участь у марафоні зовсім не обов’язково бути професійним бігуном.  Організатор запевняє, якщо людина бігає хоча б по 1 кілометру щодня, то вона впорається із забігом.

Вікова категорія учасників – від 16 до 70 років.  Бігунам краще взяти з собою рушнички, оскільки в програмі забігу – обливання холодною водою.

Христина Генсьорська, Syla.News

Коментувати

344 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up