У Львові відбудеться найбільший дитячий захід 2018 року

У Львові відбудеться найбільший дитячий захід 2018 року

2 вересня у Львові відбудеться найбільший творчий дитячий захід Територія дитячого дозвілля. Упродовж цілого дня для дітей проводитимуть майстер-класи, показові виступи та презентації.

Про це повідомляє координатор Дитячих клубів міста Львова Діана Наорлевич.

За її словами, Територія дитячого дозвілля – це масштабна дитяча подія, під час якої будуть представлені всі дитячі клуби та гуртки, що функціонують в місті. Захід націлений не лише на дитячі розваги, а й на популяризацію клубів для розвитку дітей та їхнього дозвілля.

“Іноді за буденними справами ми забуваємо про найголовніше — про наших дітей, а це те, заради чого живуть, заради чого існує світ. Це добра нагода батькам показати можливості, які дає місто, щоб діти розвивалися. Під час заходу буде представлено близько 40 дитячих клубів з-поміж цілої мережі клубів дитячого дозвілля міста”, – прокоментувала Діана Наорлевич. 

Координатор додала, що у Львові діє ціла мережа дитячих клубів, а це – більше 50.

Також організатори зазначають, що Територію відвідають цікаві та відомі люди. Проте деталі не розкривають, кажуть, – сюрприз.

Ірина Пилипишина, Syla.news

Коментувати

332 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up