Руді іспанські слимаки атакують українські городи

Руді іспанські слимаки атакують українські городи

У Львівській області городи тасади атакують руді іспанські слимаки. Вони з’являються вночі і їдять все, що попадеться на шляху.

Про це повідомляє сайт “Аграрії разом”.

Вчені говорять, що черевоногі розплодилися через теплі зими та вологого клімату. Як слизькі шкідники дісталися до України і чи є від них порятунок?

У спеку слимаків менше – вони ховаються від спеки. А ось під час дощу – просто навала шкідників, кажуть жителі Винників Львівської області.

Слизькі паразити виповзають ввечері та господарюють на городах до світанку. Руді слимаки потрапили в Україну з Іспанії, кажуть вчені.

Також вчені припускають, що шкідників випадково завезли з саджанцями. Від “рудої пошесті” страждають ще десяток країн Європи – від Португалії до Швеції. Слимаки швидко розмножуються і розповзаються по світу, оскільки в природі ворогів у них немає – крім винахідливості людини.

“Є гранули, які містять засоби для залучення тих слимаків і одночасно знищують їх при поїданні. На зиму доцільно перекопувати ділянку – зимують вони на стадії яйця і слимака на глибині до 10 сантиметрів, тому перед першими заморозками або під час відлиг ділянку варто перекопати – і таким чином ми їх можемо знищити “, – розповів доцент кафедри лісівництва Національного лісотехнічного університету України Володимир Кравець.

Фахівці рекомендують вже сьогодні починати боротьбу з рудими слимаками. Адже восени шкідники відкладають яйця – кожна особина по 400 штук, – і куди складніше буде їх знищити, коли вони вже вилупляться і полізуть в городи.

Syla.news

Коментувати

656 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up