Президент підписав закон про раціональне використання земель

Президент підписав закон про раціональне використання земель

У неділю, 19 серпня, президент Петро Порошенко підписав закон про створення ефективного механізму використання земель сільгосппризначення та запобігання рейдерству ділянок в Україні.

Про це повідомляє прес-служба офіційного інтернет-представництва Петра Порошенка.

Зазначається, що реалізація закону створить ефективний механізм використання масивів земель сільськогосподарського призначення, створить необхідні умови для запобігання рейдерству та стимулювання зрошення земель в Україні.

Законом України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні” визначаються особливості використання та розпорядження земельними ділянками сільськогосподарського призначення, а також полезахисними лісовими смугами, які обмежують такий масив.

Зокрема, передбачається право власників, землекористувачів земельних ділянок сільськогосподарського призначення, призначених для ведення особистого селянського господарства, фермерського господарства, розташованих у масиві земель сільськогосподарського призначення, використовувати їх також для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Крім того, встановлюється право власників земельних ділянок усіх форм власності обмінюватися земельними ділянками.

Також визначено особливості розпорядження землями та використання земель, що залишилися у колективній власності після розподілу земельних ділянок між власниками паїв.

Землі колективних господарств, які вже не входять до цього числа, визнаються власністю територіальних громад.

Syla.news

Коментувати

294 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up