Перший дзвінок на два дні пізніше: коли школярам готуватись до урочистостей

Перший дзвінок на два дні пізніше: коли школярам готуватись до урочистостей

Школам на Львівщині надали право самостійно обирати дату  початку навчального року.

Про це  20 серпня на апаратній раді повідомила директорка департаменту освіти ЛОДА Любомира Мандзій.

«Оскільки 1 вересня припадає на вихідний (субота), то департамент освіти пропонує в цей день провести заходи у форматі свята з обов’язковими елементами для першокласників і одинадцятикласників. Жодних занять у цей день не передбачено. Якщо ж у школі вирішать провести урочистості в понеділок, то після цього мають відбутися всі уроки за розкладом», – зазначає Любомира Мандзій.

Тож право вирішувати, коли відбудуться урочистості – 1 чи 3 вересня залишається за керівництвом шкіл. Проте очільниця ЛОДА зауважила, що вихідний день є непоганою перспективою проведення урочистостей. Адже  батькам буде зручніше доєднатись до святкування першого дзвінка.

До слова, цьогоріч першокласників на Львівщині побільшає. До шкіл підуть більше 30 тисяч дітей, а це майже на 2 тисячі більше, ніж торік.  Такі дані оприлюднив департамент освіти ЛОДА.

Syla.news

Коментувати

344 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up