Львів долучається до акції на підтримку Сенцова, надсилаючи листи до Росії

Львів долучається до акції на підтримку Сенцова, надсилаючи листи до Росії

21 серпня по всьому світу відбудуться акції до сотого дня голодування Олега Сенцова. В знак солідарності з українським політв’язнем проведуть масове надсилання  листів на підтримку Олега до консульств Російської Федерації. Львівщина теж долучилась до акції. Прийом листів відбувається 20 серпня до 18:00. 

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

“21 серпня буде 100-ий день голодування українського режисера Олега Сенцова. В знак солідарності по всьому світу відбудуться акції з масового надсилання листів на підтримку Олега до консульств Російської Федерації. Міжнародний ПЕН-клуб, офіс «Львів — місто літератури ЮНЕСКО», Меморіальний музей тоталітарних режимів «Територія Терору» та Український осередок Міжнародного ПЕН-клубу доєднуються до цієї всесвітньої акції та закликають усіх прийти 21 серпня, об 11.00 годині до консульства Російської федерації на вул. К. Левицького, 95 та засвідчити передачу листів адресату”, – йдеться в повідомленні. 

Листи потрібно занести завчасно до 18:00 20 серпня в Меморіальний музей тоталітарних режимів “Територія Терору”, що на проспекті В. Чорновола, 45 Г, щоб їх відсканували та передали Міжнародному ПЕН-клубу.

Відповідно до російського законодавства листи мають бути написані російською мовою.

ПЕН-клуб – міжнародна неурядова організація, яка об’єднує професійних письменників, редакторів і перекладачів.

Syla.news

 

 

 

 

Коментувати

287 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up