Вишкіл «Джура – Прикордонник» завершився  урочистою ходою центром Львова

Вишкіл «Джура – Прикордонник» завершився урочистою ходою центром Львова

У суботу, 18 серпня, урочистою ходою колон майже п’яти сотень учасників відбулось офіційне закриття Всеукраїнського військово-патріотичного вишколу «Джура-прикордонник 2018».

Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної державної адміністрації.

Колона пройшла вулицями Львова за маршрутом: пам’ятник Андрею Шептицькому – пам’ятника Степану Бандері.

Вишкіл «Джура – Прикордонник» завершився  урочистою ходою центром Львова

«Впродовж останнього тижня на Львівщині згуртувалася молодь зі всієї України. Молодь, яка відстоює національні принципи, яка знає свої цінності. Саме ви – горді сини і доньки всієї України, зібрались, згуртувались і показуєте, який ми єдиний незламний народ, готовий боронити свою державу у будь-який момент», – зазначив у вітальному слові перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський.

Метою вишколу є підготовка громадських активістів, які залучаються до організації і проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

«Джура-Прикордонник» спрямований на підготовку інструкторів-вихователів із різних областей з прикордонних районів України з метою організації та проведення на місцях національно-патріотичних та військово-спортивних ігор для молоді.

У тому числі – Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») за додатковим напрямком «Джура-Прикордонник».

Вишкіл «Джура – Прикордонник» завершився  урочистою ходою центром Львова

Відтак, 450 учасників табору з прикордонних районів (18 областей) і районів, через які проходить розмежувальна лінія з окупованими і непідконтрольними районами, пройшли практичну підготовку до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.

Також вони відпрацювали військові навики,  в тому числі поводження зі зброєю, що в свою чергу сприятиме підвищенню престижу військової служби.

Організатори вишколу: Міністерство молоді та спорту України, Державна прикордонна служба України, Львівська обласна державна адміністрація.

Syla.news

Коментувати

696 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up