Школяру з Австралії вдалося зламати сервери Apple

Школяру з Австралії вдалося зламати сервери Apple

Як повідомляє місцеве видання The Age, підлітку пред’явлені кримінальні звинувачення після того, як компанія звернулася до ФБР. За словами адвокатів підлітка, йому кілька разів вдавалося зламати сервери Apple за останній рік і він є фанатом компанії.

В суді було заявлено про те, що підлітку вдалося скачати 90 гігабайт “захищених даних” і отримати доступ до акаунтів користувачів. Підліток, ім’я якого не розголошується з правових причин, був затриманий після того, як Федеральна поліція Австралії провела обшук в його будинку.

“Були вилучені два ноутбуки Apple, серійні номери яких відповідали номерам пристроїв, які отримали доступ до системи. Крім того, були вилучені смартфон Apple і жорсткий диск, IP-адреси яких відповідали пристроям, за допомогою яких було вчинено злом”, – заявив прокурор на засіданні суду.

Сам обвинувачений зізнався, що завжди мріяв працювати в Apple.

Syla.news

Коментувати

307 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up