Львівщина отримала 36 нових шкільних автобусів

Львівщина отримала 36 нових шкільних автобусів

У четвер, 17 серпня, у Львові на площі біля головного корпусу НУ “Львівська політехніка” відбулося вручення 36-ти шкільних автобусів представникам відділів освіти районів та об’єднаних територіальних громад Львівської області. У заході взяли участь міністр освіти та науки України Лілія Гриневич, голова Львівської ОДА Олег Синютка, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин. 

Міністр освіти та науки Ліля Гриневич повідомила про те, що на автобуси у Львівській області було виділено 64 млн. гривень.

Львівщина отримала 36 нових шкільних автобусів
Лілія Гриневич, міністр освіти і науки України

Вона також наголосила, що діти старшої школи повинні здобувати освіту в хороших кабінетах із кваліфікованими вчителями і мати рівні можливості, не залежно від того, де вони народилися.

“Станом на сьогодні створено вже 50 опорних шкіл у Львівській області. Є цікава тенденція: коли ми подивилися на результати зовнішнього незалежного оцінювання, то діти сільської місцевості саме у Львівській області показують найкращі результати ЗНО серед дітей у селах інших областей. Це свідчить про те, що тут дбають про освіту”, – розповіла міністр.

Львівщина отримала 36 нових шкільних автобусів

Лілія Гриневич зазначила, що Львівська область дуже відповідально поставилась до такої події як вручення шкільних автобусів територіальним громадам.

“Була виділена загальнодержавна програма в обсязі 200 млн. грн. Вона потребувала співфінансування на засадах 70 на 30. У Львівській області вирішили дофінансувати майже 50% ще додатково до цієї програми. Це свідчить про розуміння того, що шкільний автобус – це шлях дитини до якіснішої освіти.”

Львівщина отримала 36 нових шкільних автобусів

За словами голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки, третій рік поспіль збільшується заробітна плата та матеріально-технічне забезпечення в галузі освіти.

“Це – не просто автобуси. Це – дорога в майбутнє для наших дітей, а отже і для нашої держави. Правильно говорить президент в першу чергу про армію, бо це держава, про віру, бо це є наше святе переконання і про мову, бо мова та освіта – це є наше майбутнє, і тільки так ми підемо вперед. Бо то насправді є велика справа. На цих автобусах поїдуть до знань і до нашого доброго життя наші діти. А ми їм повинні просто в цьому допомогти”.

 

Читати також:  Українські школярі навчатимуться за британськими підручниками

Марта Лазарчук, Syla.news

Коментувати

489 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up