Видавництво навчальної літератури "Ранок" у новій книзі зобразило Крим частиною Росії

Видавництво навчальної літератури “Ранок” у новій книзі зобразило Крим частиною Росії

Харківське видавництво навчальної літератури “Ранок” випустило книгу “Рослинний світ”, де півострів Крим зображено у складі Росії. 

Про це повідомив журналіст Сергій Громенко на своїй сторінці у Facebook.

“Видавництво “Ранок” зашкварилося – намалювало Крим російським. Здавалося б повний абзац. А потім в коменти прийшли виправдовуватися – і абзац став взагалі бездонним”, – йдеться у повідомленні. 


Коли ця новина створила великий ажіотаж у мережі, адміністратор фейсбук-сторінки видавництва Марина Довганова прокоментувала, чому тимчасово анексований Крим в книзі позначили як російську територію.

“Як адміністратор спільноти “Видавництво “Ранок”. Навчальна література” зазначу, що автор ілюстрацій позначив частини світу, а не держави. І тим, хто знає географію, має бути відомо, що півострів Крим відноситься до Євразії, а Україна – до Європи”, – зазначила жінка у коментарі.

Згодом у видавництві повідомили, що помилку допустив дизайнер. Через цей інцидент книжка “Рослинний світ” буде знята із продажу та редагуватиметься.

Syla.news

 

 

Коментувати

334 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up