У Львові розповсюджувача піратських версій голівудських фільмів оштрафували на 6,1 млн гривень

У Львові розповсюджувача піратських версій голівудських фільмів оштрафували на 6,1 млн гривень

Залізничний райсуд стягнув з мешканця Львова 6,1 млн гривень за поширення в мережі піратських копій голівудських фільмів. 

Про це повідомляє прес-служба Прокуратури Львівської області.

“Проживаючи у Львові упродовж чотирьох місяців чоловік створив і модерував Інтернет-сайт «world-ua.com», на якому без дозволу відомих кінокомпаній завантажував фільми, а відтак кожен охочий міг переглянути чи завантажити кінострічку”, – йдеться в повідомленні. 

У травні цього року прокуратура Львівської області повідомила про затримання Сергія Хоменка та вилучення у нього техніки. Оскільки Хоменко порушив авторські права низки американських кінокомпаній Українська антипіратська асоціація із захисту прав на музичні, аудіовізуальні твори та комп’ютерні програми подала на Хоменка до суду.

Повідомляється, що правопорушник незаконно завантажив фільми кінокомпаній Disney Enterprіses, 20th Century Fox, Columbia Pictures Industries, Universal City Studios, Warner Bros. Entertainment.

Загалом антипіратська асоціація заявила про 30 незаконно розповсюдежних на сайті Хоменка кінофільмів та мультфільмів, серед яких “Красуня і чудовисько”, “Розваги дорослих дівчат”, “Людина – павук: Повернення додому”, “Франкевіні”, “Принц Персії”, “Вбивство у східному експресі”.

За кожен із фільмів кінокомпанії вимагали від 110 до 304 тис. гривень матеріальної компенсації.

Посилання на доступні на сайті «world-ua.com» фільми Хоменко публікував на своїй сторінці у Facebook.

9 серпня під час засідання Залізничного районного суду суддя Богдана Гедз оштрафувала Сергій Хоменка за порушення ч.2 ст. 176 ККУ про порушення авторського права та суміжних прав на 17 тис. гривень та конфіскувала його ноутбук.

Окрім того суддя повністю задовольнила цивільний позов Української антипіратської асоціації і стягнула на користь кожної з кінокомпаній по 1,22 млн гривень, що у сумі – 6,1 млн гривень.

Syla.news

Коментувати

333 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up