У Львівській області розпочато роботу лише над половиною мікропроектів. Загальна кількість - 1007

У Львівській області розпочато роботу лише над половиною мікропроектів. Загальна кількість – 1007

Львівська обласна рада запустила програму проектів місцевого розвитку. Станом на 1 серпня 2018 року роботи розпочато над 566 проектами. Працівники відділу соціально-економічного розвитку протягом місяця здійснили низку виїздів з метою аналізу реальної ситуації щодо виконання робіт та використання бюджетних коштів, зокрема в рамках програми проектів місцевого розвитку.

Про це повідомляє прес-служба Львівської облради.

Всього до реалізації затверджено 1007 проектів загальною вартістю 253 млн гривень. Кошти на місцевий розвиток виділяє обласний бюджет та частка місцевих бюджетів.

Станом на 1 серпня 2018 року з 1007 проектів розпочато роботи на 566. Крім того на 290 проектів виготовляється документація та триває закупівельна процедура.

“За результатами аналізу, здійсненого секретаріатом конкурсної ради, станом на 1 серпня 2018 року найкраща ситуація в розрізі пріоритетів в частині розпочатих і завершених проектів є в пріоритетах “Школи”, “Культура” та “Інші пріоритети”. Загрозливою є тенденція по пріоритету “Екологічні ініціативи”, – йдеться у повідомленні.

Напередодні 1 вересня представники конкурсної ради відстежують освітні проекти.  Так, з 414 проектів освітньої галузі роботи не розпочато на 128 проектах, завершено роботи на 45 об’єктах, на решті – роботи тривають.

Станом на 1 серпня Жовтанецька та Чукв’янська  територіальні громади завершили реалізацію проектів.

Найактивніше завершують свої ініціативи Червоноград та Жидачивський і Жовківський райони.

Натомість виконання робіт в місті Дрогобич, Пустомитівському районі та Кам`янка-Бузькій ОТГ  – просувається повільно.

Станом на 15 серпня в Львівську облраду надійшла низка листів від конкурсантів, які з різних причин просять зняти їх проекти з числа переможців. Серед них – Жовківська міська рада, Самбірська міська рада, Кам`янка-Бузька РДА. Усього – 7 проектів.

За оперативною інформацією, станом на 1 серпня існує 290 нерозпочатих проектів. У випадку зволікання заявників щодо початку реалізації цих проектів, конкурсна рада має право зняти такі проекти з числа переможців та відповідно перерозподілити кошти на наступні за рейтингом проекти.

“Якщо ситуація по нерозпочатих проектах до 1 вересня суттєво не зміниться, то конкурсна рада належно реагуватиме на таку бездіяльність і прийматиме відповідні рішення, інформуючи кожну громаду про причини зняття проектів з числа переможців і оприлюднюватиме прізвища відповідальних осіб, які не впоралися із завданням”, – зазначив начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку Іван Собко.

 

Syla.news

Коментувати

289 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up