Президент підписав закон, який допоможе погасити заборгованість із виплати зарплати шахтарям

Президент підписав закон, який допоможе погасити заборгованість із виплати зарплати шахтарям

Президент Петро Порошенко підписав Закон України “Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2018 рік”. Законом передбачається погасити заборгованості із виплати зарплати шахтарям. 

Про це повідомляє прес-служба офіційного інтернет-представництва Порошенка.

Закон передбачає в Державному бюджеті України на 2018 рік спрямувати бюджетні кошти у розмірі 1,4 млрд гривень на державну підтримку шахтарів вуглевидобувних підприємств України, шляхом зміни назви бюджетної програми на “Державна підтримка вугледобувних підприємств на часткове покриття витрат із собівартості готової товарної вугільної продукції”.

“Реалізація Закону зменшить соціальну напругу серед шахтарів, оскільки кошти цієї бюджетної програми будуть направлені в тому числі на погашення заборгованості з оплати праці зазначеній категорії осіб”, – йдеться в повідомленні. 

Також повідомляється, що законом розширено джерела формування коштів для фінансування зазначеної державної програми і включено до них конфісковані кошти та кошти, отримані від реалізації майна, конфіскованого за рішенням суду за вчинення корупційного та пов’язаного з корупцією правопорушення.

Syla.news

Коментувати

277 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up