Гройсман заявив, що виконання умов медичної реформи призведе до зростання зарплат медиків

Гройсман заявив, що виконання умов медичної реформи призведе до зростання зарплат медиків

Сьогодні Національна служба здоров’я України уклала ще 462 договори із закладами первинної медичної допомоги. Відтак лікарі зможуть отримувати виплати за новим принципом, що призведе до зростання зарплат медичних працівників. Про це повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на своїй сторінці у Facebook. 

“Як медична реформа змінює дохід лікарів розкажу на прикладі Одещини. Там в одному з медзакладів лікарка підписала 1795 декларацій та отримала 16 011 грн грн зарплатні, замість 5834 грн як було раніше”, – йдеться в повідомленні. 

Він додав, що сьогодні Національна служба здоров’я України уклала ще 462 договори із закладами первинної медичної допомоги. Ці медзаклади тепер також зможуть отримувати виплати за новим принципом – за кожного пацієнта, тобто зарплати у лікарів цих закладів також відчутно зростуть.

Також повідомляється, що з жовтня 2018 року на фінансування за тарифами перейдуть 389 комунальних медичних закладів, 40 приватних клінік та 33 лікарів-ФОП, де пацієнтів обслуговують сімейні лікарі, педіатри і терапевти.

Крім того, за словами прем’єр-міністра, повністю змінюється підхід до лікування – в центрі медичного обслуговування стоїть конкретна людина, а не система. Лікарі стають більш вмотивованими надати якісну послугу своїм пацієнтам.

Нагадаємо, нещодавно прем’єр-міністр повідомляв, що вже більше 15 млн українців обрали свого лікаря за новою системою. Це – майже 36% населення.

Syla.news

 

Коментувати

247 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up