Голос Андрія Кузьменка звучатиме в ефірі радіо "С.Р.А.К.А"

Голос Андрія Кузьменка звучатиме в ефірі радіо “С.Р.А.К.А”

Голос соліста гурту “Скрябін” Андрія Кузьменка знову зазвучить в радіоефірі. До 50-річчя від народження Андрія Кузьменка вже сьогодні, 17 серпня, друзі музиканта вкотре запускають його власне радіо в Інтернеті.Про це повідомляється на сторінці у Facebook “Супер Радіо Андрія КузьменкА”.

Для інтернет-радіо, яке Кузьма зашифрував в абревіатурі Супер Радіо Андрія КузьменкА, друзі написали сайт, де цілодобово звучатимуть пісні, колись відібрані ще самим Кузьмою – а їх близько 10 000.

Обіцяють випускати в ефір також задумані музикантом рубрики. Зокрема, польська музика, хіт-парад панкової музики та пісні в стилі нью-вейв. Звучатимуть і підводки до радіорубрик, які Кузьма записав за життя, і яких ніхто ще не чув.

А також раз на тиждень в ефір “виходитиме” сам Андрій. Це будуть записи програм «Слухоманії», начитаних Скрябіним, які виходили в ефір ще 15 років тому.

Ідея запустити радіо з’явилася у Кузьми ще у 2014-му, коли він повертався з концерту в Харкові.

Syla.news

 

Коментувати

299 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up