Дрогобицький інвестор планує збудувати сміттєпереробний завод у місті

Дрогобицький інвестор планує збудувати сміттєпереробний завод у місті

У четвер, 16 серпня, на засіданні виконавчого комітету Дрогобицької міської ради затвердили інвестора, який планує збудувати сміттєпереробний завод у Дрогобичі. Як інформують на сайті Дрогобицької міськради, сміттєпереробний завод будуватиме “ЕКО-СТАНДАРТ 10”.

Про це повідомляє прес-служба Дрогобицької міської ради.

Керівником цього підприємства, яке займається неспеціалізованою оптовою торгівлею, є Андрій Стицишин. Статутний капітал підприємства 3 тис. гривень.

Переробка ТПВ, яку пропонує інвестор, полягає біохімічній обробці з подальшим виділенням теплової та електричної енергії. Щодо впливу на навколишнє середовище, то, за словами інвесторів, він є абсолютно екологічно безпечним, що підтверджують сертифікати якості. У Німеччині завод такої ж потужності, який планують спорудити у Дрогобичі, розташований за 300 метрів від найближчого населеного пункту”, – йдеться у повідомленні.

У Дрогобичі інвестори планують спорудити завод проектною потужністю з переробки сміття 100 тис. тонн відходів на рік, однак це питання ще узгоджуватиметься, оскільки інвестори планують брати за сировину тверді побутові відходи зі сміттєзвалища поблизу села Брониця.

Термін будівництва заводу становить приблизно 3 роки.

Як вказано у повідомленні, приблизна вартість будівництва такого сміттєпереробного заводу складає 100 млн євро, які в повному обсязі готова інвестувати німецька компанія Solventure Ltd та IDS Сonsulting.

Окрім цього, німецька компанія готова інвестувати в спорудження у Дрогобичі теплиць, які працюватимуть за рахунок теплової енергії, яка виділяється від переробки ТПВ.

Затвердження інвестора виконавчим комітетом Дрогобицької міської ради є першим кроком. Після цього питання про затвердження інвестора винесуть на засідання сесії, після чого відбудеться підписання договору.

Нагадаємо, що раніше Львів отримав 35 млн євро від ЄБРР та Фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля. За ці кошти Львів почне будівництво сміттєпереробного заводу та рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища.

Syla.news

 

Коментувати

331 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up