Український бренд отримав престижну дизайнерську нагороду

Український бренд отримав престижну дизайнерську нагороду

Український брендинг Ukraine Now отримав одну з найпрестижніших нагород в світі дизайну Red Dot. Роботи, відзначені нагородою, виставляються у провідному Музеї сучасного дизайну Red Dot в німецькому Ессені.

Про це повідомляє прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на своїй сторінці у Facebook.

“Брендинг Ukraine Now отримав одну з найпрестижніших нагород в світі дизайну Red Dot. Це визнання нашої креативної індустрії та прекрасна промоція держави”, – йдеться в повідомленні. 

І додав,  що це визнання нашої креативної індустрії та прекрасна промоція держави.

Прем’єр-міністр зазначив, що робота над брендом буде продовжуватися, щоб іноземці впізнавали, поважали та захоплювалися досягненнями нашої країни.

Red Dot Design Award – це престижна нагорода у галузі дизайну, яку присуджує Центр дизайну німецької землі Північний Рейн-Вестфалія в Ессені. Роботи переможців премії виставляються в музеї Red Dot в Ессені. Цей музей є найбільшим у світі зібранням досягнень сучасного дизайну.

Нагороду присуджують у трьох номінаціях: промисловий, комунікаційний та концептуальний дизайни. В кожній з номінацій є свої переможці та кілька найкращих робіт у своїй категорії, які теж отримують нагороди.

Syla.news

Коментувати

285 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up